Yeşilçam’ın Ustaları Usta Oyuncu Merhum Kemal Sunal’ı Unutmadı

0
738

Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncuları Nuri Alço,Coşkun Göğen gibi usta oyuncuların yanı sıra Hababam Sınıfının hayattaki oyuncuları Ahmet Arıman,Tuncay Akça,Teoman Ayık kısa adıyla “Hababam Vokal Grubu” Yeşilçam Kahve Evi’nin Çekmeköy Taşdelen Şube açılışında bir araya geldi.

Çekmeköy Taşdelen’de yeni açılan Yeşilçam Kahve Evi’nin açılış kurdelesini işletme ortakları arasında yer alan  Şileli  Zeki Şen ve ortaklarının yanı sıra Usta oyuncular  Nuri Alço, Coşkun Göğen, Ahmet Arıman, Tuncay Akça, Teoman Ayık ve Hababam Vokal Grubu birlikte kestiler.

Kurdele kesimi öncesinde ise kafesin açılışı için kurban kesilerek hep birlikte dua edildi. Dua sonrası ise Hababam Vokal Grubu sahne olarak Yeşilçam’a ait unutmaz şarkıları açılışa gelen vatandaşlara söyledi.Açılış sırasında davetliler ve yoldan geçen vatandaşlar usta oyuncular ile anı fotoğrafı çektirdiler.

Yeni açılan Yeşilçam Kahve Evinin Çekmeköy halkına hayırlı uğurlu olmasını dile getiren işletme ortaklarından Şileli Zeki Şen, “ İnsanımızın yurt hizmetinde olması çeşitli kanallarla olur. Ekonomiye katkı anlamında yurt hizmetidir de aynı zamanda. Taşdelen halkına hizmet edecek bir işletme açtık herkese hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.Ayrıca açılışın usta oyuncu Merhum Kemal Sunal’ın ölüm yıl dönümüne gelmesi nedeniyle usta sanatçıyı da andı.

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Coşkun Göğen ise,”Açılan bu kafeler birbirinden güzel klasik kafeler oluyor.Yeşilçam’ı yaşatıyor insanlara müziğinden tavrından dekorundan dolayı.Bizler de açılışına geliyoruz. Ben Antalya’dan geliyorum çok da mutlu oluyorum. İnsanlarla gençlerle bir arada oluyoruz” diye konuştu.Ayrıca Hababam Vokal Grubu seslendirdikleri şarkılar öncesi büyüğümüz,Gülen yüzümüz,İnek Şabanımız,Ustamız Kemal Sunal’ı Rahmet ve saygıyla anıyoruz diyerek Hababam Sınıfı Yıllarına ait şarkıları seslendirdiler.Ustaların yaşlarına göre sergiledikleri performans dikkat çekti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz