GündemŞile

GEBZE ŞİLELİLER DERNEĞİNDEN BELEDİYE BAŞKANI İLHAN OCAKLI’YA ZİYARET!..

31 Mart Yerel seçimlerinde Şile Belediye Başkanı olarak seçilen İlhan Ocaklı’ya hayırlı olsun ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor.

Gebze Şileliler Derneğinin Başkanı Zeki Şener,İş adamı ve Gebze Belediye Meclis Üyesi Hasan Özdemir Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’yı makamında ziyaret ettiler.

Dernek  Başkanı Zeki Şener  Belediye Başkanımıza başarı dileklerimizi ilettik ve hediyemizi takdim ettik.Bizleri kabul ettiği için Sayın İlhan Ocaklı’ya Gebze’deki Şileliler adına teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandı.

Belediye Balkanı İlhan Ocaklı’da “Gebze’de hayatını sürdüren Şile insanlarımız ile derneğimiz adeta bir köprü vazifesini görmekte.Bizler Gebze ilçemizde olan Şile insanlarımızı kısa zamanda ziyaret etmeye geleceğiz hep söylediğim gibi ben yok biz var.Bu nedenle hep birlikte el ele vererek İlçemiz için insanımız için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.Bakın ne kadar güzel bir şans ki Gebze Belediyemizde Şile’mizi temsil eden çok değerli kardeşimiz Hasan Özdemir’de var buda Gebze Belediyemizde Şilemizin  var olduğunu gösterir .

Bu nedenle Gebze Şileliler Derneğimizin öneminin çok büyük olduğunu ifade etmek isterim” dedi.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 2 =

Başa dön tuşu
Kapalı
mersin escort