Şile

ŞİLE SARIKAVAK MAHALLE SAKİNLERİNİN “CEP TELEFONLARIMIZ” ÇEKMİYOR İSYANI!..

İstanbul Metropolüne yakınlığı ile bilinen Şile İlçesinin Sarıkavak Mahallesinde cep telefonlarının çekmeyişi mahalle sakinlerini kızdırdı ve çareyi sosyal medyada  yetkililere seslerini duyurmaya çalıştılar.

Sarıkavak mahalle sakinleri sosyal medyada yaptıkları paylaşımda  ressam hayallerimize tercüman olmuş. İstanbul Şile Sarıkavak Köyü’nde; Telefonlarımız çekmiyor, çünkü şebeke yok.. Şebeke Problemini Çözmek İçin yolları aşındırmaya devam edeceğiz.İstanbul Şile Sarıkavak Köyü’nde Aileni aramak için, sms atman için,Facebook’a girmek için,Tweet atmak, instagram’a bakmak için,Whatsapp durumu atmak için kısacası Cep Telefonlarımızı köyümüzde evimizde kullanmak istiyoruz.Herkes gibi bizimde hakkımız İstanbul ilinin hemen yanında olduğumuzu herkes biliyor.Hatta bölgemiz İlçe turizminin son yıllarda göz bebeği oldu.İnsanlar çevre illerden bölgeye geliyor ama cep telefonlarıyla sadece fotoğraf çekebiliyorlar bölgede yaşanan mağduriyeti şaşkınlıkla izleyerek ayrılıyorlar.Bölge adına utanç verici bir durum hangi çağda yaşıyoruz diyerek tepkilerini dile getirdiler.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hafta sonları soluğu köyde alıyoruz piknik yürüyüş için çok temiz ve nezih, ama telefonlar çekmiyor, şu sorun gerçekten çözülsün artık, birileri taşın altına elini koymalı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × two =

Başa dön tuşu
Kapalı