Şile

Şile İhlas Mağazası yeni konsepti ile hizmete açıldı

İhlas Mağazasının yenilenen konseptinin açılışı kurdele kesimi ile gerçekleşti. Kurdele kesiminin ardından Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ile İPAŞ yetkilileri mağazayı gezdi.

Şubenin açılışına Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Belediye Başkan Yardımcıları,Ak Parti Şile  İlçe Başkanı Erdoğan Akgül,  İPAŞ Mağazalar Direktörü Halil Çağlar, Türkiye Gazetesi İPAŞ Direktörü Yusuf Güler, İstanbul Avrupa DGT Bölge Müdürü Vedat Kurucan katılım gösterdi.

İhlas Pazarlama  İstanbul Anadolu Bölge Müdürü Yusuf Özdemir; İhlas Mağazaları’nın yeni konsepti ile İstanbul Anadolu Yakasının diğer ilçelerinde de iddialı ürün çeşitleri ile yatırımlarına devam edeceğini söyledi.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’da İlçemizde yenilenme rüzgarı hızla devam ediyor.Esnaflarımız insanımıza daha iyi hizmet sunmak için imkanları doğrultusunda sürekli bir değişim içerisinde mücadele ediyorlar.Kurumsal bazda hizmet veren Şile İhlas mağazası da yenilendi.İlçemize hayırlı olsun.Bol kazançlar diliyorum.Tüm esnaflarımıza bereketli kazançlar diliyorum dedi.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − nineteen =

Başa dön tuşu
Kapalı