GündemŞile

Şile girişinde jandarma denetimi

Şile Jandarma ekipleri, uygulanacak 4 günlük sokağa çıkma yasağı öncesinde Şile’de kurdukları denetim noktasında denetim gerçekleştirdi. Jandarma, araçlarda bulunan 65 yaş ve üstü kişiler ile 20 yaş ve altı kişilere 3 bin 180 lira para cezası uyguladı.

Şile Jandarma İlçe Komutanlığı’na bağlı ekipler, uygulanacak 4 günlük sokağa çıkma yasağı öncesinde Şile’de kurdukları denetim noktasında denetim gerçekleştirdi. Jandarma, araçlarda bulununan 65 yaş ve üstü kişiler ile 20 yaş ve altı kişilere 3 bin 180 lira para cezası uyguladı.

Şile İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Şile’nin giriş noktasına kurdukları denetim noktasında hem karadan, hem de havadan drone ile denetim gerçekleştirdi. Sokağa çıkma yasağının başlamasına kısa bir süre kala yapılan denetimlerde araçlarda bulunan 65 yaş ve üstü kişiler ile 20 yaş ve altı kişilere 3 bin 180 lira para cezası uygulandı. Sosyal mesafe kuralına uymayan ve maskesiz olan kişiler de jandarma ekiplerince uyarıldı. Denetimlerde jandarma trafik ekipleri de araçlarda kontrollerini gerçekleştirdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + fourteen =

Başa dön tuşu
Kapalı