Şile

ŞİLE BELEDİYESİ MÜZİK OKULU ÖĞRENCİLERİNDEN MUHTEŞEM PERFORMANS

Şile Belediye Başkanlığı “Anneler Günü” nedeniyle Yeryüzü Pazarında düzenlediği etkinlikte Müzik okulu öğrencileri muhteşem müzik dinletisi gerçekleştirdiler.

Şile Belediyesi Müzik Okulu öğretmeni  Sinan Deniz Akbay ile birlikte ilk olarak kendileri küçük ama hünerleri büyük  öğrenciler piyano dinletisi gerçekleştirdiler.Katılımcılar tarafından beğeniyle izlendi.Küçük müzisyenlerin birbirinden güzel eserleri katılımcılara adeta resital havasında dinletirken ailelerin cep telefonları o muhteşem anı görüntülemek için kayıt alıyordu.

Solo Piyano gösterisinin ardından Şef Sinan Deniz Akbay piyano  başına geçti koro olarak “Annemize verelim” isimli eseri birlikte söylediler.Minik öğrencilerin başarılı müzik dinletisini Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’da izleyiciler arasında yer aldı.

Belediye Başkanı İlhan Ocaklı muhteşem dinletiyle ilgili yaptığı değerlendirmede “İlçemizde küçük yaşlarda başlayan sanata olan sevginin başarılı performansını küçük kardeşlerimizden,evlatlarımızdan izledik.Ben her birini gözlerinden öpüyorum.Ancak bu başarılı evlatlarımızın arkasında olan ve onlara destek veren aile büyüklerine teşekkürlerimi saygıyla sunarım.Okulumuzda kuruluşundan bu zamana onlarca usta müzisyen yetişti ve bir çoğunun akademik kariyer yaptığını biliyoruz bu başarı bizi gururlandırıyor.

Ayrıca Müzik okulumuz eminim ki başarılı öğrenciler yetiştirmeye devam edecekler. Şahsım ve çalışma arkadaşlarım her zaman okulumuzun yanında olacağız” şeklinde konuştu.

https://www.youtube.com/watch?v=5q19yha3p3c&feature=youtu.be

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı