ŞileSpor

ŞİLE BELEDİYE BAŞKANI İLHAN OCAKLI MÜJDEYİ VERDİ!..

Şile Yıldızspor Kulüp Başkanı Hasan Çiftçi ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret sohbet ve karşılıklı fikir,öneri paylaşımları yapılırken Başkan İlhan Ocaklı şunları söyledi.”Şile Yıldızspor Kulübü İlçemizi Ülkemizin dört bir noktasında temsil ediyor.Bu nedenle bu takımımız İlhan Ocaklı’nın veya Başkan dahilinde hiçbir yöneticinin takımı değil.Bu takım tüm Şile’nin takımıdır.Şile ismini Türkiye’nin her noktasında duyurmuş ve inşallah bundan sonrada duyurmaya devam edecektir.Bu bağlamda İlçemizde spor kulüpleri bizim olmazsa olmazıdır.Ancak özellikle Şile Yıldızspor Kulübümüz siyasi desteğin yanında profesyonel yönetim şekliyle daha çok destek alarak yoluna devam etmelidir.Elbette yöneticilik kolay bir iş değil ben bunun çok iyi bilincindeyim.Futbolcu doğal olarak işi gereği ekonomisini düşünmekte haydi vermeniz gerekn para varsa verme.Oynamaz,oynatamazsın. Oda onun işi ekmek parası haklı elbette. Ama yönetim olarak hep bunları düşünmek zorundasınız.Buda yeterlimi hayır.Çünkü Kulüp tesisimiz yok. O başlı başına bir sorun…Bizlerde Şile Belediye Başkanlığı olarak Şile YıldızSpor kulübümüz  için öngördüğümüz alanın tahsisini gerçekleştirdik.Kulübümüze ve İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Yönetim Kurulu Üyesi İş adamı Mehmet Aydın’da bu tesisin yapımı konusunda bir Şile insanı ve spora gönül vermiş bir insan olarak ben sponsor olacağım.Ancak tesisin bitiminden sonra İlçemizde tüm yönetim kurulu arkadaşlarım ve spora destek veren spor severlerin desteği ile bu tesisin gençlerimizi spora sporun her alanında hizmet vermesi gönlümden geçen tek istektir şeklinde konuştu.

Kulüp Başkanı Hasan Çiftçi ‘de konuşmasında İlçemizde Spor Kulübü için kalıcı eserler bırakmak ya da inşa etmek; gelecek nesiller adına da bunun çalışmasını yapmak, herkese nasip olmayacak hamlelerdir. Gerek İlçemiz gerekse ŞİLE YILDIZ  adına böyle bir girişimde bulunan başta Belediye Başkanı Sayın İlhan Ocaklı ve Yönetim Kurulu Başkan Vekillerimizden Sayın Mehmet Aydın olmak üzere, destek veren ya da destek verecek olan, bir çivi çakılmasına dahi katkıda bulunan ya da bulunacak olan herkese Şile Yıldızspor Yönetim Kurulu ve Şile Yıldızspor Camiası olarak en derin şükranlarımızı sunarız ifadelerini kullandı…

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + 4 =

Başa dön tuşu
Kapalı
mersin escort