ŞİLE AĞVA BÖLGESİNİN KARTPOSTALLIK KAYALIKLARI

0
299

Şile Ağva’da eşsiz doğal güzellikleri ile kendine hayran bırakan Kadırga Koyu havadan çekilen görüntüleriyle kartpostallık manzaralar oluşturdu. Muhteşem manzara ve doğal güzelliklerin bir ataya toplandığı Ağva Kadırga Koyu, film ve klip çekimi için sıklıkla kullanılırken, yerli ve yabancı turistlerin de ilgi odağı haline geldi.

Doğal Manzarası ile adeta Maldivler’i andıran Şile Ağva’da bulunan Kadırga Koyu görenlerin beğenisini topluyor.  Havadan görüntülenen koyda dev dalgaların oyduğu kayalıklar sanat eseri gibi dikkat çekiyor.

Korona virüs salgını ile birlikte doğa ile iç içe sosyal mesafenin olduğu yerler vatandaşlar tarafından daha çok rağbet görmeye başlarken, birçok vatandaş alanı, günübirlik gezi için ziyaret ediyor. Doğaseverlerin de sık sık ziyaret ettiği Ağva şehrin yoğunluğundan kaçmak isteyenlerin uğrak noktası olarak biliniyor.

Havadan çekilen görüntülerde dev kayalıklara vuran dalgalar doğanın güzelliğini gözler önüne seriyor.Ancak yetkililer ve yerel halk  bölgenin doğal güzelliklerinden faydalanmak elbette herkesin hakkı .O zaman bu güzelliklere sahip çıkmak için bölgeden ayrılırken çöplerinizi toplayınız çevre kirliliğine sebep olunmasın ki; Herkes bulduğu gibi temiz bırakırsa hiçbir sorun olmaz diyerek çevreye karşı duyarlı olma  çağrısında bulunuyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz