GündemŞile

Sevgisiyle Dünyamızı Güzelleştiren Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun…

Bizleri dünyaya getiren, sabırla ve sevgiyle büyütüp yetiştiren, hayata tutunmayı ve başarmayı öğreten, sevgilerin en yücesine, mutlulukların en güzeline layık olan fedakar ve cefakar annelerimiz, ilk öğretmenimiz, ilk arkadaşımız, hayat boyu yol göstericimizdir.

Omuzlarımız üzerinde göklere kadar yükselmeye layık olan her Anne, yüreğindeki sınır tanımayan sevgisi ve başka hiçbir konuda rastlanamayacak sabrı ile sadece anneler gününde değil, her zaman baş tacımızdır.

En mutlu anlarımızda olduğu gibi, en zor günlerimizde de sığınağımız, yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimize karşı gönül borcumuzu ne yapsak ödeyemeyiz. Onlara layık evlat olmak, hak ettikleri sevgi, saygı ve ilgiyi eksik etmeden, mutlu ve huzurlu yaşamalarını sağlamak hepimizin görevi olmalıdır.
Türk Milleti’nin en zor zamanlarında, nice kahramanlık destanlarında fedakarlık gösteren annelerin, şehit annelerinin, huzur evlerinde bizlere emanet edilen annelerimizin, ayrıca, ülkemizin içerisinde bulunduğu salgın hastalıkta, ailelerinden ayrı kalarak özveriyle çalışan özellikle sağlık çalışanı annelerin ‘Anneler Günü’nü kutluyor, ahirete göç etmiş tüm annelerimizi ise rahmet ve minnetle yad ediyorum.
Nurcan Kırcalı
Haber Şile Gazetesi
Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi
DHA MUHABİRİ
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 13 =

Başa dön tuşu
Kapalı