ŞileSiyaset

İYİ PARTİ ŞİLE’DEN “DAHA YEŞİL ŞİLE İÇİN” İYİ PROJE…

İYİ Parti Şile İlçe Teşkilatı TEMA Vakfına yapacağı fidan bağışı için basın açıklamasında bulundu.

İl yöneticileri, İlçe yöneticileri  ve Belediye Meclis üyesi Hüseyin Özgür’ün de katıldığı toplantıda basın açıklamasını İlçe Başkanı Kahraman Koç yaptı.

Başkan Koç “Birçok insanın yaşama hayali olan orman ve denizle çevrili güzel Şile’mizin verdiği bütün nimetlerinin farkındayız.Son günlerde artan orman yangınlarını gördüğümüzde üzülmenin yanında bir şeyler yapma kararlılığını yönetimimle birlikte almış bulunmaktayız.“Kıyamet kopsa bile elinde bir fidan varsa onu dik” diyen Peygamberimiz. s.a.v. ve Cumhuriyetin başında o zor günleri yaşarken “ormansız yurt vatan değildir” diyerek ormanlarımızın gelişmesine vesile olan Atatürk’ün emanetlerini korumak ve yaşatmak bizlerin vatandaşlık borcudur.

Siyasette olma nedenlerimiz başında gelen, gelecek nesillerimize demokrasi, adalet içinde yaşanabilen güzel bir Türkiye bırakmak olduğunu her fırsatta vurgulayan Genel Başkanım Sayın Meral Akşener’in hassasiyetini iyi bilirsiniz.Başkanlığım süresi içerisinde bizleri evlilik ve sünnet düğünlerine davet eden veya edecek olan  çiftlerimizin , çocuklarımızın adına Tema Vakfı aracılığıyla 8 fidan bağışı yapacağımızı bildirmek istiyorum” açıklamasında bulundu.

Gazetecilerin gündem dışı sorularını da yanıtlayan İlçe Başkanı Kahraman Koç toplantı sonunda katılımcılar ile birlikte anı fotoğrafı çektirdiler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × five =

Başa dön tuşu
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Kapalı