EğitimGündemŞile

İYİ PARTİ ŞİLE İLÇE BAŞKANLIĞI “İYİ EĞİTİM HER ÇOCUĞUN HAKKI” PROJESİYLE OKUL YOLLARINDA..

İYİ Parti Şile İlçe Başkanı 2019/2020 Eğitim-Öğretim döneminin başlamasının ardından “İYİ Eğitim Her Çocuğun Hakkı” Projesi kapsamında Şile Merkez ve Mahallerinde bulunan okullarda okul idareleri ve Aile Birlikleri ile irtibat sağlayarak okullarda tespit edilen öğrencilere ihtiyaçları olan kırtasiye malzemesi,okul çantası gibi okul malzemelerinin  dağıtımını gerçekleştirdiler.

İYİ parti Şile ilçe başkanı Kahraman Koç,Teşkilat Başkanı Cahit Acar,İlçe Sekreteri Serkan Someren, kadın politikalarından sorumlu başkan yardımcısı Duygu Someren,Meclis üyeleri Hüseyin Özgür, Yasin Küçüközer, Yönetim kurulu Üyeleri Aysun Karaoğlan, İlhan Kuru ,Muhammet Özcan, Teke köyü Muhtarı Savaş Yüksel ile birlikte Teke köyündeki Şehit Serkan Angay -Ortaokulunu ziyaret ettiler.

İlçe Başkanı Kahraman Koç Teke Şehit Serkan Angay Ortaokulu ziyareti sonrasında proje ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi;  “Öncelikle bu gün burada  ilçemize yeni atanan müdürümüzü ziyaret ederek görevinde başarılar diledik. Önceden tespit edilen öğrencilerimize okul çantası, kırtasiye malzemesi ve hikaye kitabı hazırladık ve dağıtımını gerçekleştirdik.Bu gün Teke Mahallemizdeyiz ancak belirtmek isterim ki; İlk olarak Şile Merkezde bulunan Balibey İlköğretim Okulu ve Üvezli Yıldız Aytaman Okullarımıza da ulaştık.İhtiyaç halinde diğer okullarımızda da  elbette biz İYİ Parti Şile İlçe Teşkilatı olarak “İYİ Eğitim her çocuğun hakkı projemiz” kapsamında gereğini yerine getiririz.

Bu projeye katkı sağlayan tüm İyi insanlara teşekkür ediyorum. Dünyadaki en önemli şey çocuk sevindirmek,bir çocuğun gülüşünde saklıdır dünya” bunu hiçbir zaman unutmamak gerekir diye düşünmekteyim dedi.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × four =

Başa dön tuşu
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Kapalı