GündemŞile

İTFAİYE TEŞKİLATININ 305.YILI KUTLU OLSUN!..

İtfaiye Teşkilatının 305. Kuruluş yılı nedeniyle Şile itfaiyesini ziyaret eden İlçe Garnizon Komutanı Hava Sv. Kd.  Albay Ali Beşir ve Hava Albay Hazel Yılmaz’ın  itfaiyecileri ziyaretinde kendilerini ev sahibi olarak Grup Amiri Mehmet Eroğlu  karşıladı.

İlçe Garnizon Komutanı Ali  Beşir, itfaiyecilerin zor koşullarda çok önemli bir görev yaptıklarına dikkat çekti ve görevleri başında şehit olan tüm görev şehidi İtfaiyecilerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum.Ayrıca zorunlu veya görev süresi dolan tüm emekli itfaiyecilerimizi de saygıyla anıyorum şeklinde konuştu.İtfaiye amiri Eroğlu’da   görevlerinin bilgi ve cesaretle doğru orantılı olduğunu, yangın ve benzeri şeylerin asla hata kabul etmeyeceğinin altını çizdi.

ŞİLE İTFAİYESİ 305.YILINDA GÖNÜLLÜ İTFAİYECESİNİ GAZETECİ OLARAK BELİRLEDİ..

Eroğlu İtfaiye teşkilatının 305.yılı nedeniyle Şile Grup Amirliğinde düzenlenen ziyaret programını takip eden Yıldız Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yasemin Eryıldız’ı gönüllü itfaiyeci olarak kıyafet giydirdi. Garnizon Komutanı ve heyetinin ziyareti sırasında alana gelen Gazeteci Yasemin Eryıldız’ın şaşkın bakışlar arasında zorlukla yürümesi günün en renkli anı oldu.

Gazeteci Yasemin Eryıldız’da “Tüm İtfaiye çalışanlarının ne zorluklarla görev yaptığını hep objektifin vizöründen bakarak gördüm.Ancak kıyafetleri giydiğimde bir gerçeği daha öğrendim.Tüm teşkilatın  305.Yılında İtfaiye Haftasını kutluyorum”dedi.

 

.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − six =

Başa dön tuşu
Kapalı