Şile

İSTANBUL VALİSİ ALİ YERLİKAYA: ŞİLE DOĞASI VE TEMİZ HAVASIYLA HUZUR VERİYOR İNSANA!..

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Şile Kaymakamı İbrahim Süha Karaboran’ı ve Belediye Başkanı Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’yı makamlarında ziyaret etti.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya İlk olrak Kaymakamlık Makamı ziyaretinde İlçe Kaymakamı İbrahim Süha Karaboran’dan ilçe hakkında geniş bilgi aldıktan sonra Valilik Makamı olarak İlçe üzerinde yapılması gerekli konular hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Kaymakamlık Makamı ziyaretinin ardından Şile Belediye Başkanlık makamına geçen Vali Yerlikaya;Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı tarafından karşılandı.Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Şile’nin çözüm bekleyen sorunlarını ve yeni dönemde hayata geçirmeyi planladıkları projeler hakkında bilgi verdi. Vali Yerlikaya’da Şile halkının  huzur ve refahı ile Şile’nin gelişmesi, ilçeye yapılacak yatırımlar konusunda kişi ve kurum ayırt etmeksizin el uzatan herkes ile ortak çalışmalar yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Şile Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlık Makam ziyaretleri sonrasında İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve beraberindeki heyet kısa bir esnaf turu gerçekleştirdiler.

Şile Bezi satış mağazasında ürünleri inceleyen ve Şile Bezi hakkında bilgiler alana Vali Yerlikaya esnaflar ve vatandaşlar ile sohbet etti.Ayrıca Şile’nin renkli yüzlerinden olan ve üst düzey siyasi yada bürokratların Şile ziyaretlerinde sıklıkla karşılaştıkları Hüseyin Savaş ile anı fotoğrafı çektirdi.  

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 1 =

Başa dön tuşu
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Kapalı