GündemŞile

İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN İBRAHİM SÜHA KARABORAN’IN VEDA MESAJI

01/09/2018 tarih ve 30522 sayılı Resmi gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Makamının  2018/157 sayılı Müşterek Kararnamesi ile İstanbul İli Şile İlçesine Kaymakam olarak atanan İbrahim Süha Karaboran   Resmi Gazete’de yayımlanan 2020 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile  İzmir Bayraklı İlçesine Kaymakam olarak atanan Şile Kaymakamı İbrahim Süha Karaboran Veda Mesajı Yayımladı…

İşte Ayrıntılar…….

Sevgili Şileli hemşehrilerim,

Çok kıymetli çalışma arkadaşlarım,

Yaklaşık iki yıldır yürütmekte olduğum Şile Kaymakamlığı vazifem, İzmir İli Bayraklı İlçesi Kaymakamlığı görevine atanmam münasebetiyle sona ermiştir.

Aslında hayatın her anında var olan değişim, tabiatıyla görev yeri değişikliğini de kaçınılmaz kılmaktadır. Her değişim bir sonrakinin kapısını aralamakta ve bu hal böylece devam edip gitmektedir. Dolayısıyla bu ne ilk ne de sondur.

Muhterem Şileliler, gerek bundan evvelki görev yerlerimde gerekse Şile’de, hizmetlerin en iyisine layık olduklarına gönülden inandığım kıymetli vatandaşlarımıza karşı görevimi ifa ederken, hukukun mutlak üstünlüğü prensibinden ayrılmaksızın, takdire bağlı hususlarda takdir yetkimi muhakkak surette vatandaşlarımızın lehine kullanarak, tarafsızlık ilkesinden taviz vermeden ve Devletimizin kaynaklarını kullanırken tasarrufa azami gayret göstererek hareket etmeye özen gösterdim, çalışma arkadaşlarımı da bu yönde teşvik ettim. Çalışma arkadaşlarımla birlikte başarılı olabildiğimiz hizmetler varsa bunu öncelikle sizlerin bizlere sağlamış olduğunuz çok değerli desteklerinize borçlu olduğumuzu belirtmek isterim. Bu vesileyle gerek idaremize sağladığınız katkılarınız gerekse kural ve kaidelere olan inanç ve bağlılığınızla görevlerimizi kolaylaştırdığınız için şahsım ve tüm çalışma arkadaşlarım adına şükranlarımı sunarım.

 

Değerli çalışma arkadaşlarıma, gerektiğinde mesai mefhumu gözetmeksizin üstün bir görev anlayışı içerisinde yürüttükleri hizmetler dolayısıyla teşekkürlerimi iletiyorum ve kendilerine gerek bundan sonraki çalışma hayatlarında gerekse özel hayatlarında üstün başarılar, sağlık, afiyet ve huzurlu yarınlar diliyorum.

Ben ve ailem Şile’yi sevdik,Şilelileri sevdik.Dilerim ve umarım ki, sizler de bizden memnun olmuşsunuzdur. Öyleyse şayet, ne mutlu bize. Ola ki, İzmir’den yardımcı olabileceğim herhangi bir husus olursa elimden geleni yapmaktan mutlu olacağımdan şüpheniz olmasın.

Bu duygu ve düşüncelerle siz sevgili Şilelilere, çalışma arkadaşlarıma, velhasıl herkese Allahaısmarladık der, gönülden sevgilerimi, en derin saygılarımı sunarım.

Gönlünüz şen, gününüz gülşen olsun.

 

İbrahim Süha KARABORAN

                                                        Şile Kaymakamı

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × five =

Başa dön tuşu
Kapalı