Şile

DOSD Şile Doğa Sporları Derneğinde Nöbet Değişimi..

Şile Doğa Sporları Derneği 6.Olağan Genel Kurulu dernek binasında gerçekleştirildi.Genel Kurul Divan Başkanlığına Tuncay Özay,Katip Üyeliklerine,Havva Kalaycı ve Mürsel Özdemir oy birliğiyle seçildiler.

Tüzük gereği ilk olarak saygı duruşu ve İstiklal Maşının okunmasının ardından Başkan Mesut Özdemir katılımcılara görev süresince yapılan faaliyetler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. DOSD Şile Doğa Sporları Derneğinin etkinliklerinin haricinde yaptığı çalışmalar arasından en dikkat çekeniyse Sokak Hayvanlarına verilen mama desteği ve Dernek üyesi Atakan Benzer’in Şile Bölgesinde tespit edilen gerçek ihtiyaç sahibi öğrencilere giyecek yardımı çalışmaları oldu.

Faaliyetlerin okunmasının ardından yeni yönetim listesi okundu ve oy birliğiyle kabul edildi.Dernek Başkanlığı görevi yeni dönemde Ali Kartal ve yönetim kurulu üyeleri oldu.

Seçim sonrası teşekkür konuşması yapan DOSD Şile Doğa Sporları Derneğinin yeni başkanı Ali Kartal derneğimizi daha iyi yerlere taşımak için yaklaşık 10 yıldır hep birlikte çalıştık bundan sonra görev bana verildi.Aynı şekilde hep birlikte kol kola çalışmalarımıza faaliyet ve etkinliklerimize devam edeceğiz dedi.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × four =

Başa dön tuşu
Kapalı