ŞileSiyaset

DİNAMİK BİR KADROYLA PARTİM İÇİN BU YARIŞTA BENDE VARIM!..

CHP Şile İlçe Başkanlığı Kadın Kolları kongresi öncesi Kadın Kolu Başkanlığı için aday olduğunu açıklayan Hanife Güler genç,dinamik bir kadroyla Kadın Kolları Başkanlığı yarışında adayım  açıklamasını İlçe Merkezinde yaptı.

CHP İlçe Başkanı İbrahim Çelik’in de katıldığı açıklamada Kadın Kolları Başkanlığına aday olduğunu söyleyen Hanife Güler şunları söyledi. “Beni tanımayanların olduğunu düşünerek öncelikle belirtmek isterim ki;Ben Şile doğumlu,Şilede büyümüş,Şile’de yaşamını sürdüren ve özellikle belirtmek isterimki Atalarımızdan gelen bizlere miras kalan CHP li olan Hanife Güler.Bunu olurda beni tanımayanlar için belirtmek istedim.Evet uzun yıllardır Şile’de bu güzide ilçemizde esnaflık yapmaktayım ve evli iki çocuk annesiyim.Şile siyasetinde bir yola çıktık ve hakkımızda hayırlısı olur inşallah.Yeni güzel ve genç bir kadroyla Başkanımız ve değerli yönetim kurulu üyelerimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmeyi hedefliyoruz.

Şimdi şu soruda sorulabilir son anda çıktın? Evet ama böyle olması gerekiyordu.Bazı nedenler bunu gerektirdi.Ama partiliyim ve Kadın Kolları Başkanlığına son anda da olsa adayım ve tüm örgütümüzün desteklerini bekliyorum” dedi.

İlçe Başkanı İbrahim Çelik Kadın Kolları Kongresi hakkında yaptığı açıklamada “Kongreler sürecindeyiz bütün arkadaşlarımızın her birinin aday olma hakkı vardır.Arkadaşımızın adaylık açıklaması çok geç olmuş olabilir bilir üyeliğinin yeni onaylandığı için bu açıklama biraz geç oldu.Her şeye rağmen hayırlısı olsun aday oldu ve kazandıkları takdirde birlikte çalışacağız.Kazanamadı elbette gene birlikte çalışacağız biz Cumhuriyet Halk Partiliyiz her bir arkadaşımız bizim için bir değerdir” açıklamasında bulundu.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı