GündemŞileSiyaset

CHP İLÇE BAŞKANI VE ADAYI İBRAHİM ÇELİK SESSİZLİĞİNİ BOZDU….

CHP Şile İlçe Başkanı İbrahim Çelik 21 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek kongrede göreve devam etmek istediğini ve bu nedenle partiyi daha başarılı zaferlere taşımak için İlçe Başkanlığına adayım dedi.İlçe Başkanlığı yarışında ben göreve devam etmek istiyorum diyen CHP Şile İlçe Başkanı İbrahim Çelik adaylığını ilan ettiği toplantıda çarpıcı açıklamalar yaptı.

İbrahim Çelik açıklamasında “Bilindiği Üzere İlçe Başkanlığı Görevini 06.12. 2018 Tarihinde aldığını ve bu tarihten 23 Haziran Seçimlerine kadar ağır Sorumluluğu olan iki seçim geçirdiklerini belirterek ilçe başkanlığı görevini alırken her iki seçimi de kazanmak ve  kazanan bir ilçe başkanı olmak için mücadele verdiğini ancak merkezde başarılı  olamadıklarını söyleyerek  bu durumu da sizlerin takdirine bırakıyorum şeklindeki sözleri dikkat çekti. İbrahim Çelik bir dönem olsun İ.B.B desteği ile İlçemizde zorunlu ve acil olan işleri yapmak istediğini söyleyen CHP Şile İlçe Başkanı İbrahim Çelik  Şile’de Cumhuriyet Halk Partisini  hak ettiği yere taşımak için neler yapacağını küçük başlıklar halinde belirtti.

Öncelikle parti içi demokrasiye inanan biri olarak  benimle birlikte aday olan  arkadaşlarıma basın aracılığı ile  selamlarımı gönderiyorum. İlçemiz bir sahil kasabası.İstanbul’un en güzel ilçesi.Bizler burada bilinçsiz avlanma nedeniyle balık yiyemiyoruz, tarım ilçesi olmamıza rağmen yeterli ekim dikim yapamıyoruz.Gerek hayvancılık gerek ekim, dikim, seracılık, çiçekçilik, hayvancılık fındık üretimi, bal üretimi, süt üretimi ile ilgili İ.B.B  ile koordineli çalışarak bu alanlarda çalışan insanlarımızı İ.B.B ‘den alınacak destek ile faaliyete geçirmek istiyorum.Ayrıca Şile, Ağva ve dere köylerinde ulaşım sorunu var bunu gidermek gerekir.Eğitim alanında tüm okullarımıza İ.B.B ‘nin  desteğini sağlamak için gerekli başvuruyu yapacağım.Ayrıca Ağva’da 24 saat hizmet vermek üzere bir dispanser yaptırmak da bir başka hedefim.İ.B.B ‘ye  ait kıyılar, tesisler ve mesire yerlerini daha düzenli ve verimli hale getirmek, Başarılı öğrencileri tespit edip İ.B.B ‘den burs sağlamak ve en önemli sorunumuz olan, işsiz gençlerimize iş imkanı sağlamak diğer hedeflerim arasında.

Geçmiş dönem görev yapan ilçe başkanlarımıza olumlu katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Bence  partiye yeni üye kazandırma açısından bir yetersizlik var bunun için en kısa zamanda üye kayıtlarını arttırmak,mahalle temsilcilerini gözden geçirip daha verimli olacak arkadaşlarımızı atamak,her ay muhtarları ziyaret edip sorunlarını dinlemek ve halk ile buluşmak, Yeni danışma kurulunu oluşturmak başlıca görevlerim arasında olacak.

Sosyal yardımlara muhtaç aileleri tespit edip İ.B.B ‘den yardım ulaştırmak,yerel seçimler sonrası partimizin iktidar yolunda hızla yükseldiği bu günlerde daha çok çalışarak partimizi Şile’de hak ettiği siyasi güce kavuşturmak belli başlı yapacağım işler olacaktır.

Her şeyden önce partide birlik beraberlik ve bütünlendirme hususunda büyük çaba harcayarak tüm üyelerimiz ile tek yumruk olup iktidara yürüyeceğiz” açıklamalarında bulundu.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 20 =

Başa dön tuşu
Kapalı