Şile

Belediye Meydanı’nda İftar Bereketi Yaşandı

Belediye Meydanı’nda ve Üsküdar Caddesinin büyük bölümüne kurulan düzenlenen 3500 kişilik iftar sofrasında Şile Kaymakamı İbrahim Süha Karaboran,Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Derviş Gökbörü Aksoy,Ak Parti İlçe Başkanı Erdoğan Akgül ve İlçe Yöneticileri,MHP İlçe Başkanı Mustafa Pıçak ve partililer,B.B.P İlçe Başkanı Birkan Ege,CHP Şile İlçe Başkanı İbrahim Çelik ve Yönetim Kurulu,Kamu Kurum Amirleri ve yöneticileri,Ak Parti ve MHP Belediye Meclis Üyeleri ,STK temsilcileri ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Ev sahibi olarak Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı “Gönül Sofrasına” katılan vatandaşları selamlamak için masaları tek tek dolaştı ayrıca çocukların kendisine gösterdikleri sevgi karşısında kayıtsız kalmayan Başkan Ocaklı;çocuklarla bol bol fotoğraf çektirdi.Aynı zamanda vatandaşların istek ve taleplerini de dinledi.

Ney ve kanun,ud dinletisi ve Kur’an-ı Kerim tilavetinin sunulduğu programda akşam ezanın okunmasının ardından hep birlikte oruçlar açıldı.

Belediye Başkanı İlhan Ocaklı  : “Ramazan’ın muhabbet dolu atmosferini bizimle paylaşan tüm hemşehrilerime teşekkür ederim.”

İftar sonrası katılımcılara seslenen Başkan İlhan Ocaklı, sosyal dayanışmayı komşuluğu ve artırmak üzere “Vakit Bir Ve Beraber Olma Vaktidir.” Vurgusu yaptı.Belediye Başkanı İlhan Ocaklı konuşmasını  Ramazanın ilk meydan iftarını siz Şile’li hemşehrilerimizle yapmanın sevincini yaşıyoruz. Sizlerle bu akşam Belediye Meydanı’nda, huzur ve kardeşlik iklimini yaşadığımız bir Ramazan gecesini daha muhabbetle karşılayıp iftar açmaktan dolayı mutluyuz.Hele ki sizlerin gösterdiği ilgi ve tevehcühden dolayı teşekkür ediyorum.Aksamalar olduysa lütfen hakkınızı helal ediniz.  Ramazan’ın muhabbet dolu atmosferini bu akşam bizlerle paylaştığınız sonsuz teşekkür ediyorum diyerek sonlandırdı.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 3 =

Başa dön tuşu
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Kapalı