GündemŞile

BELEDİYE BAŞKANI İLHAN OCAKLI: Milletimize Doğruyu Tarafsız Bir Şekilde Aktaran Gazetecilerimize Görevlerinde Başarılar Diliyorum.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ve Ak Parti Şile İlçe Başkanı Erdoğan Akgül 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle İlçe de yayın yapan yerel gazeteciler ile sabah kahvaltısında bir araya geldiler.

Şile Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleşen kahvaltıya Yıldız Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yasemin Eryıldız,Bölgenin Sesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Süleyman Hilmi Eren,Şile Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Zafer Ketenci,Muhabir Ahmet Çakmak ve Haber Şile Gazetesi İmtiyaz sahibi Nurcan Kırcalı’nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcı Abdullah Güllüce ve ilgili birim müdürleri katıldı.

Sabah kahvaltı sonrasında Belediye Başkanı İlhan Ocaklı yerel gazetecilerin zor şartlarda çalıştıklarını ancak özellikle Şile gibi küçük yerlerde çalışmanın zorluklarına dikkat çekti.Ayrıca Şile Belediyesinin çalışmaları hakkında gazetecilere bilgi verdi.Toplantı sonunda Belediye Başkanı İlhan Ocaklı günün anısına gazetecilere hediye takdim etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seven + 13 =

Başa dön tuşu
Kapalı