EğitimŞile

BAŞKAN İLHAN OCAKLI’DAN ÖĞRENCİLERE YARI YIL MESAJI

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi dolayısıyla tüm öğrenciler için bir mesaj yayınladı.Ders başı yaptığınızda sizlerin heyecanına birlikte ortak olduk, aynı heyecanı ve mutluluğu bizlerde paylaştık diye paylaşımda bulunan Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı öğrencilere şöyle bir mesaj verdi;

Sevgili çocuklar, değerli gençler…
Ders başı yaptığınızda sizlerin heyecanına birlikte ortak olduk, aynı heyecanı ve mutluluğu bizlerde paylaştık. Bir yarı dönemi geride bıraktınız. Okul hayatınızı geride bırakıp, Ülkemize ve Milletimize faydalı işler yapmaya başlayınca bugünlerin, oturduğunuz sıraların ve öğretmenlerinizin sizlere neler kazandırdığını daha iyi anlayacaksınız.
Bugünden itibaren önünüzde güzel bir tatil var. Dinlenin, okumaya ve araştırmaya devam edin.Çağımızın bizleri esir alan teknolojik oyuncaklarından mümkün olduğu kadar uzak durun. Geleneklerimiz ve milli ve manevi değerlerimiz doğrultusunda ailenize, büyüklerinize zaman ayırın. Doğada vakit geçirmeye, yeni şarkılar dinlemeye, yeni kitaplar keşfetmeye, yeni insanlar tanımaya gayret edin. Hayatlarınızın bu dönemi çok değerli ve dağarcığınıza katacağınız her yeni deneyim sizi siz yapacak.
Şile Belediyesi ve Şile Belediye Başkanı olarak sizlerle her zaman birlikte olacağız. İyi tatiller…
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen + 6 =

Başa dön tuşu
Kapalı