Bölge HaberleriGündem

Başkan Adnan Turan, “Salgınla mücadele için çalışmalara, gece-gündüz demeden aralıksız devam ediyoruz.”

Kandıra Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler gece-gündüz demeden korona virüs salgını ile mücadelesine ara vermeden devam ediyor.

Özel kıyafet giyerek donanımlı araç ve cihazlarla çalışan Temizlik İşleri ekipleri  tüm cadde, sokaklar, resmi kurumlar, özel iş yerleri, ticari taksiler, duraklar  ile vatandaşların ortak kullanım alanlarını da dezenfekte etmeyi sürdürüyor.

Dezenfekte çalışmalarını yakından takip eden Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, “Salgınla mücadele kapsamında ilçemiz genelinde sürdürdüğümüz çalışmalara, gece-gündüz demeden aralıksız devam ediyoruz. Şehrimizin cadde ve sokaklarını, çöp konteynerlerini yıkayarak, ilaçlı dezenfeksiyon işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Salgın tehdidi ortadan kalkana kadar tüm çalışmalarımızı aynı dikkat ve özenle sürdüreceğiz. Havalar ısınıyor ve evde kalmaktan çok sıkıldık, farkındayız. Ancak rehavete kapılmadan tedbirlerimizi uygulamaya devam etmeliyiz. Hep birlikte bu hastalıktan en kısa sürede kurtulacağımıza inanıyorum.” dedi.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen − 8 =

Başa dön tuşu
Kapalı