Şile

7.YIL SONRA ŞİLE’YE VEDA EDİYORUM!…

Orman İşletme Müdürlüğü görevini Şile’de yaklaşık 7 yıldır sürdüren Murat Çakır İl içi çıkan tayini nedeniyle mesai arkadaşları tarafından kendisine veda yemeği düzenlendi.

Ayazma Restaurant ta düzenlenen veda yemeğine Şile Kaymakamı İbrahim Süha Karaboran,Garnizon Komutanı Hv.Sv.Kd Albay Ali Beşir,Belediye Başkanı İlhan Ocaklı,Ak Parti İlçe Başkanı Erdoğan Akgül,İlçe Emniyet Müdürü Ali Saraç,İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Selami Keskin Orman Teşkilatı yetkilileri ve davetliler katıldı.

Protokol konuşmalarında Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı “Murat Çakır Müdürümüz İlçemizdeki görevi son bulup yeni görev yerine gitse bile o bizim dostumuz olarak her zaman yanımızda olacağına inandığım değerli bir insandır.Kendisine yeni görev yerinde başarılar diliyorum”dedi.

Kaymakam İbrahim Süha Karaboran konuşmasında Orman İşletme Müdürümüz ile çalışmaktan duyduğum mutluluğu ve başarılı çalışmalarından dolayı kendilerini kutluyor yeni görev yerinde aynı performans ile devam edeceği çalışmalarında başarı dileklerimi ifade etmek istiyorum şeklinde konuştu.

Orman İşletme Müdürü Murat Çakır’da 7 yıl görev yaptığım Şile’ye görev gereği veda ediyorum.Ancak böylesine uzun bir dönemde kazandığım öyle dostluklar oluştu ki ben her fırsatta geleceğim Şile’nin bende yeri ayrıdır.Tayinim çıktı yeni görev yerimize başlayacağız.Her zaman sizlere Şile’deki güzel insanlara kapım her daim açık.Adeta bir telefon kadar yakınım.Ayrıca bu anlamlı veda yemeğini düzenleyen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Protokol konuşmalarının ardından gece sohbet ortamında devam etti.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six − 1 =

Başa dön tuşu
Kapalı